Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Administrator danych osobowych i zgoda na przetwarzanie danych osobowych

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Wydawnictwo Prokop z siedzibą w Warszawie Wesołej [05-075] przy ul. J. Kilińskiego 33A. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną, czyli do złożenia zamówienia, potwierdzenia złożenia zamówienia oraz do informacji o wysłaniu zamówionych książek. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Każdorazowe złożenie zamówienia albo zarejestrowanie się (co nie jest konieczne do złożenia zamówienia) w sklepie Wydawnictwa Prokop jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w wyżej wymienionym zakresie.


 

 
Premie

Każde zamówienie na co najmniej 72,00 zł premiujemy dodatkowym bezpłatnym egzemplarzem książki z naszej oferty. Osoba, która złoży zamówienie na sumę co najmniej 144,00 zł może zamówić dwa gratisy. Na co najmniej 216,00 zł - trzy. I tak dalej.

Proszę wybrać tytuł - premią nie mogą być książki Zecharii Sitchina oraz "Mauzoleum" Hansa Magnusa Enzensbergera - i wpisać w zamówieniu w rubrykę "Dodatkowe informacje / Uwagi", znajdującą się pod "Twoimi danymi" adresowymi w Zamówieniu.

czytaj całość »

Polecane produkty

Hans Magnus Enzensberger "Mauzoleum. Trzydzieści siedem ballad z historii postępu"

Hans Magnus Enzensberger "Mauzoleum. Trzydzieści siedem ballad z historii postępu"
Hans Magnus Enzensberger "Mauzoleum. Trzydzieści siedem ballad z historii postępu"

Objętość 126 stron, indeks na końcu książki. 
Niezwykły zbiór wierszy pióra jednego z najwybitniejszych współczesnych poetów niemieckich, pełen krytycyzmu i sceptycyzmu wobec historii, jest poświęcony postaciom, związanym z postępem naszej cywilizacji. Autor buduje im tytułowe mauzoleum, w którym znajdują się portrety: matematyków (Babbage, Turing), antropologów (Bernardino de Sahagún), astronomów (Brahe, Messier), inżynierów (Brunel, Taylor), uczonych (Leibniz), biologów (Darwin, Spallanzani), lekarzy (Guillotin, Semmelweis), wynalazców (Vaucanson, Evans), drukarzy (Gutenberg), fizjologów (Marey), przyrodników (Humboldt, Linneusz), urbanistów (Haussmann), polityków (Machiavelli, Blanqui) i artystów (Piranesi, Chopin).

W wiersze poeta wplata wypowiedzi samych bohaterów oraz wielu innych historycznych postaci. Tytułami nie są pełne nazwiska portretowanych osób, ale ich inicjały oraz daty narodzin i śmierci. Daje to balladom niezależność, a zarazem skłania czytelnika do zastanowienia się nad tożsamością portretowanych i wypowiadających się osób. Pełne nazwiska bohaterów książki znajdują się w indeksie na jej końcu.

 

Dostępność: Książka dostępna

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

25,00 zł

egz.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl